Fotografia sensualna, sesje kobiece

Zrób sobie prezent.
Utrwal swoje piękno i weź udział w kobiecej sesji sensualnej.

Sprawdź cennik

lub lub skontaktuj się ze mną od razu

Fotografia kobieca Zdjęcia kobiece Fotografia sensualna
Dlaczego sesja kobieca jest dla Ciebie?
1

Wyzwól kobiecość

Biorąc udział w sesji zdjęciowej, a szczególnie po niej, gdy otrzymasz gotowe zdjęcia poczujesz się kobieco i pięknie. Codziennie obowiązki i pęd, w którym żyjemy nie sprzyja temu by pomyśleć o sobie. Dlatego sesja zdjęciowa to chwila, w której się zatrzymasz i uwiecznisz swoje piękno.

2

Pewność siebie

W każdej kobiecie odnajdujemy piękno. Nie wszystkie jednak sobie to uświadamiają. Gdy zobaczysz efekty na zdjęciach, na pewno Twoja pewność siebie się zwiększy i poczujesz się jeszcze bardziej kobieco.

3

Dobra pamiątka

Sensualne zdjęcia kobiece to niezwykła pamiątka na lata. Razem postaramy się byś na sesji wyglądała jak najlepiej i byś po latach mogła dobrze wspominać sesję oraz patrzeć na siebie z dumą.

4

Zrób coś dla siebie

Utrwal swoje piękno na zdjęciach. Możesz zrobić prezent sobie lub swojemu partnerowi. To Ty jesteś tutaj najważniejsza.

Portfolio

Kliknij zdjęcie by powiększyć zdjęcie. A jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć odwiedź mój profil na instagramie – @damian.hetman.

Cennik – pakiety

Ile kosztuje kobieca sesja zdjęciowa? Cennik może bardzo różny. Aby ułatwić szybkie podjęcie decyzji, przygotowałem kilka gotowych pakietów. Różnią się między innymi ilością zdjęć oraz zakresem współpracy. Pakiety obejmują usługę fotograficzną, profesjonalny retusz oraz odbitki na papierze fotograficznym. Jeśli potrzebujesz innej, nietypowej wyceny, skorzystaj z formularza wyceny sesji zdjęciowej.

Mini
 • 5 zdjęć
 • Makijaż i stylizacja włosów po stronie klientki
 • Sesja w mieszkaniu klientki/wskazanym miejscu/moim domowym studio
 • Czas trwania: 60-90 minut
 • Odbitki zdjęć 15x21
 • Profesjonalny retusz zdjęć
450 zł
Wybierz pakiet Mini
Standard
Najpopularniejszy
 • 10 zdjęć
 • Profesjonalny makijaż i stylizacja włosów
 • Sesja w mieszkaniu klientki/wskazanym miejscu/moim domowym studio
 • Czas trwania: 90-120 minut
 • Odbitki zdjęć 15x21
 • Profesjonalny retusz zdjęć
800 zł
Wybierz pakiet Standard
Premium
 • 15 zdjęć
 • Profesjonalny makijaż i stylizacja włosów
 • Sesja w wynajętym apartamencie lub studio
 • Czas trwania: 90-120 minut
 • Fotoksiążka z wybranymi zdjęciami lub odbitki zdjęć 15x21
 • Profesjonalny retusz zdjęć
1450 zł
Wybierz pakiet Premium
Aparat cyfrowy

Skontaktuj się ze mną

Skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły sesji zdjęciowej. Wypełnij formularz.

Zawsze też możesz do mnie napisać na contact@damianhetman.pl i opisać, czego dokładnie potrzebujesz.

Formularz wyceny sesji zdjęciowej

* pole obowiązkowe

Pytania i odpowiedzi – sesja kobieca

Jak zarezerwować sesję kobiecą?

Kobiecą sesję sensualną możesz zarezerować korzystając z formularza lub pisząc na contact@damianhetman.pl

Jak przygotować się do sesji kobiecej?

Bądź wypoczęta i wyspana. Dobry humor też będzie dodatkowym atutem. Dzień przed sesją zafunduj sobie domowe spa, tak by Twoja skóra była jędra i świeża. Przygotuj sobie ustalony wcześniej zestaw bielizny. Najlepiej sprawdzają jednokolorowe zestawy (np. czarne, białę, czerwone), koronkowe lub proste. Wszelki dodatki typu paski, pończochy też są mile widziane. Dobrze też wziąć ze sobą narzutkę, koszulę nocną lub luźny sweter (zazwyczaj zaczynamy zdjęcia od tych bardziej ubranych stylizacji, byś mogła przyzwyczaić się do obiektywu).

W jakiej formie otrzymam zdjęcia?

Wszystkie zdjęcia wysyłam w formie elektronicznej, mailowo z linkiem do Google Drive. Zawsze polecam ściągnąć sobie zdjęcia na swój dysk (sesje klientek, trzymam na takim dysku przez rok). Zdjęcia otrzymasz w pełnej rozdzielczości oraz w mniejszym rozmiarze (np. do publikacji w internecie). Dodatkowo przy wybranych pakiecie istnieje otrzymanie fizycznych odbitek zdjęć lub fotoksiążki. Wtedy taką wysyłam pocztą lub umawiamy się na odbiór osobisty.

Ile będę czekała na zdjęcia?

Zastrzegam sobie czas oczekiwania do 30 dni. Zazwyczaj jednak oddaję zdjęcia w około 14 dni. A jeśli zdecydujesz się na wysłanie odbitek lub fotoksiążki, trzeba doliczyć czas na przesyłkę.

Czy ktoś może być obecny podczas trwania sesji zdjęciowej?

Jeśli tego potrzebujesz, tak. Chodzi o to, byś czuła się komfortowo. Z doświadczenia jednak wiem, że osoby trzecie na sesji mogą rozpraszać lub nieco stresować klientki. Zawsze więc zalecam sesję modelka-fotograf. Stworzymy luźną atmosferę, tak byś poczuła się swobodnie.

Co wlicza się w koszt sesji? Za co płacę?

Niektóre osoby dziwią się dlatego sesje zdjęciowe nie są tanie. To nie tylko wciśnięcie przycisku migawki. Kwota, którą płacisz obejmuje czas poświęcony na ustalanie szczegółów sesji, czas fotografowania, eksploatację sprzętu (apratu, lamp i akcesoriów), czas spędzony na retuszowaniu zdjęć oraz oprogrmowanie potrzebne do jego realizacji. Pomijając już doświadczenie i widzę, która była budowana przez lata. Jak widać to więcej niż tylko psyknięcie kilku zdjęć. W pakiety wliczone są również odbitki lub fotoksiążka. Dodatkowo, w zależności od wybranego pakietu, w koszcie sesji wlicza się również usługa makijazu oraz wynajem studio/apartamentu.

Czy mogę dostać wszystkie zdjęcia z sesji?

Niestety nie, ale zawsze może dokupić dodatkowe zdjęcia. Umawiamy się na konkretny pakiet zdjęć, z ustaloną ilością tych wyretuszowanych. Nieobrobionych zdjęć nie wysyłam, ponieważ chcę by wszystko co wychodzi spod mojej ręki, było dopięte na ostatni guzik.

Czy moje zdjęcia będą gdzieś opublikowane?

W treści umowy, która podpiszemy, gdy zdecydujesz się na sesję kobiecą, widnieje punkt o udostępnianiu zdjęć. Możesz się zgodzić lub nie. W przypadku, gdy zgodzisz się na opcję publikacji, Twoje zdjęćia mogą znaleźć się w moim portfolio – na przykład na mojej stronie internetowej, instagramie lub innych mediach społecznościowych. Będą wykorzystywane wyłącznie do prezentacji moich usług fotograficznych. Możesz też zastrzec, że zgadzasz się wyłącznie na zdjęcia, gdzie nie będzie widoczna twarz. Jeśli jednak nie wyrazisz na to zgody, nie będzie nigdzie udostępniał Twoich zdjęć. Będą one wyłącznie do Twojej dyspozycji.

O mnie
Damian Hetman - Fotograf Wrocław

Cześć! Jestem Damian i robię zdjęcia. Na co dzień jestem grafikiem komputerowym i pracuję w agencji reklamowej. Moją pasją jest fotografia. Wrocław jest miejscem, gdzie na co dzień mieszkam i robię zdjęcia. Ale jestem dostępny na terenie całego kraju. Wykonuję różnego rodzaju zdjęcia – od sesji sensualnych, portrety, po zdjęcia produktowe.